Käive
382.82k €
↓ −26 %
Müügitulu
338.4k €
↓ −50 %
Kasum
55.32k €
↑ +33 %
ⓘKoondandmed aktiivsete seostega ettevõtete põhjal, käive 4 viimase kvartali lõikes
Maksuvõlg
Aruanded
Deklaratsioonid
Täitemenetlusi
Maksekäsud2
Tegevusalad3
Rollid6
Esindatavad
| Hoiatused | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MTÜ SEIKLUSKLUBI HGO | 30.01.2026 (0) | Juhatuse liige | - | - | - | 30.01.2026 | - |
| CAMBRILS OÜ | 27.07.2022 (4) | Juhatuse liige | - | 24.7k €2025 | - | 27.07.2022 | - |
| Spordiklubi XT-SPORT | 13.01.2011 (15) | Juhatuse liige | - | - | - | 13.01.2011 | - |
| Enforma OÜ | 24.09.2010 (16) | Juhatuse liige | - | 36.8k €2025 | - | 24.09.2010 | - |
| Enforma Eesti OÜ | 19.11.1997 (28) | Juhatuse liige | 382.8k € | 276.9k €2025 | - | 17.04.2006 | - |
8 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Osalus
| Hoiatused | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAMBRILS OÜ | 27.07.2022 (4) | Osanik | 2 500 EURAinuomand | 100% | - | 24.7k €2025 | - | 01.09.2023 | - |
| Enforma Eesti OÜ | 19.11.1997 (28) | Osanik | 25 564 EURAinuomand | 100% | 382.8k € | 276.9k €2025 | - | 01.09.2023 | - |
| Enforma OÜ | 24.09.2010 (16) | Osanik | 1 278 EURAinuomand | 50% | - | 36.8k €2025 | - | 02.09.2023 | - |
9 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Muud seosed
| Hoiatused | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MTÜ SEIKLUSKLUBI HGO | 30.01.2026 (0) | Asutaja (sissemakseta) | - | - | - | 30.01.2026 | - |
| CAMBRILS OÜ | 27.07.2022 (4) | Asutaja | - | 24.7k €2025 | - | 27.07.2022 | - |
| Spordiklubi XT-SPORT | 13.01.2011 (15) | Asutaja | - | - | - | 12.01.2011 | - |
| Enforma OÜ | 24.09.2010 (16) | Asutaja | - | 36.8k €2025 | - | 24.09.2010 | - |
| Carmelitas Elegance OÜ | 13.08.2010 (16) | Asutaja | - | - | 2 | 09.08.2010 | - |
2 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Tegelik kasusaaja
| Hoiatused | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MTÜ SEIKLUSKLUBI HGO | 30.01.2026 (0) | Juhatuse liige või liikmed | - | - | - | 30.01.2026 | - |
| CAMBRILS OÜ | 27.07.2022 (4) | Otsene osalus | - | 24.7k €2025 | - | 27.07.2022 | - |
| Enforma Eesti OÜ | 19.11.1997 (28) | Otsene osalus | 382.8k € | 276.9k €2025 | - | 15.10.2018 | - |
| Enforma OÜ | 24.09.2010 (16) | Otsene osalus | - | 36.8k €2025 | - | 15.10.2018 | - |
| Spordiklubi XT-SPORT | 13.01.2011 (15) | Juhatuse liige või liikmed | - | - | - | 15.10.2018 | - |
2 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Ärivõrgustik
6 mitteaktiivset seost peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Andmed pärinevad avalikest registritest.