Käive
166.54k €
↑ +107 %
Müügitulu
185.75k €
↑ +12 %
Kasum
88.42k €
↑ +9 %
Arvutustest välistatud (esitamata aruanded): 1 ettevõttet
ⓘKoondandmed aktiivsete seostega ettevõtete põhjal, käive 4 viimase kvartali lõikes
Maksuvõlg
Aruanded6
Deklaratsioonid
Täitemenetlusi1
Maksekäsud
Tegevusalad11
Rollid8
Esindatavad
| Hoiatused | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WineCafe Lizabeth UÜ | 14.11.2023 (2) | Esindama volitatud usaldusosanik | - | - | 1 | 15.07.2024 | - |
| ZILBER & CO UÜ | 28.02.2023 (3) | Esindama volitatud usaldusosanik | - | 10.3k €2025 | - | 28.02.2023 | - |
| Foxen Capital OÜ | 31.01.2022 (4) | Juhatuse liige | 108.4k € | 31.3k €2025 | - | 05.01.2023 | - |
| HÄVEL & CO OÜ | 04.11.2020 (6) | Juhatuse liige | - | 53.9k €2025 | - | 09.11.2022 | - |
| ADA Tugevus UÜ | 21.06.2019 (7) | Esindama volitatud usaldusosanik | 386 € | 6.4k €2025 | - | 21.06.2019 | - |
39 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Osalus
| Hoiatused | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stoyna Electricity OÜ | 25.09.2017 (9) | Osanik | 12 500 EURAinuomand | 100% | 7.4k € | 19k €2025 | - | 01.09.2023 | - |
| Foxen Capital OÜ | 31.01.2022 (4) | Osanik | 3 000 EURAinuomand | 100% | 108.4k € | 31.3k €2025 | - | 01.09.2023 | - |
| HÄVEL & CO OÜ | 04.11.2020 (6) | Osanik | 5 100 EURAinuomand | 100% | - | 53.9k €2025 | - | 01.09.2023 | - |
| Osaühing Weblion | 17.10.2003 (23) | Osanik | 1 278 EURAinuomand | 50% | 3.8k € | 4.3k €2025 | - | 01.09.2023 | - |
| ANDJA TALU OÜ | 15.01.2019 (7) | Osanik | 8 422 EURAinuomand | 10% | 46.5k € | 60.6k €2025 | 1 | 03.09.2023 | - |
13 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Muud seosed
| Hoiatused | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANDJA TALU OÜ | 15.01.2019 (7) | Asutaja | 46.5k € | 60.6k €2025 | 1 | 14.01.2019 | - |
| Stoyna Electricity OÜ | 25.09.2017 (9) | Asutaja | 7.4k € | 19k €2025 | - | 22.09.2017 | - |
| MTÜ VENE PÜHAPÄEVAKOOL KITOVRAS | 31.05.2010 (16) | Asutaja | - | - | - | 24.05.2010 | - |
| Mittetulundusühing Toila Golfiklubi | 18.02.2010 (16) | Asutaja | - | - | 1 | 19.01.2010 | - |
| Eesti Tatariselts ALTÕN | 02.10.2009 (17) | Asutaja | - | - | - | 30.09.2009 | - |
5 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Tegelik kasusaaja
| Hoiatused | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WineCafe Lizabeth UÜ | 14.11.2023 (2) | Kaudne osalus | - | - | 1 | 14.11.2023 | - |
| ZILBER & CO UÜ | 28.02.2023 (3) | Õigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist | - | 10.3k €2025 | - | 28.02.2023 | - |
| Habaja Residents UÜ | 02.08.2022 (4) | Kaudne osalus | - | - | - | 02.08.2022 | - |
| Foxen Capital OÜ | 31.01.2022 (4) | Kaudne osalus | 108.4k € | 31.3k €2025 | - | 31.01.2022 | - |
| HÄVEL & CO OÜ | 04.11.2020 (6) | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | - | 53.9k €2025 | - | 04.11.2020 | - |
18 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Ärivõrgustik
29 mitteaktiivset seost peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Andmed pärinevad avalikest registritest.