Käive
1.9M €
↑ +9 %
Müügitulu
1.83M €
↑ +14 %
Kasum
83.15k €
↓ −67 %
ⓘKoondandmed aktiivsete seostega ettevõtete põhjal, käive 4 viimase kvartali lõikes
Maksuvõlg
Aruanded
Deklaratsioonid
Täitemenetlusi
Maksekäsud
Tegevusalad2
Rollid4
Esindatavad
| Hoiatused | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ShineNails OÜ | 01.04.2020 (6) | Juhatuse liige | - | 18.4k €2025 | - | 01.04.2020 | - |
1 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Osalus
| Hoiatused | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ShineNails OÜ | 01.04.2020 (6) | Osanik | 2 500 EURAinuomand | 100% | - | 18.4k €2025 | - | 01.09.2023 | - |
| Alumik Rest OÜ | 27.01.2017 (9) | Osanik | 125 EURÜhisomand | 5% | 818.3k € | 815.9k €2025 | - | 05.11.2026 | - |
| Mavik Restod OÜ | 30.01.2017 (9) | Osanik | 37 EURÜhisomand | 1,48% | 1.1M € | 993.5k €2025 | - | 05.11.2026 | - |
3 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Muud seosed
| Hoiatused | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ShineNails OÜ | 01.04.2020 (6) | Asutaja | - | 18.4k €2025 | - | 31.03.2020 | - |
| Catherine Nail-Collection Eesti Osaühing | 07.09.2007 (19) | Asutaja | - | 12.9k €2025 | - | 07.09.2007 | - |
Tegelik kasusaaja
| Hoiatused | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alumik Rest OÜ | 27.01.2017 (9) | Otsene osalus | 818.3k € | 815.9k €2025 | - | 04.11.2026 | - |
| Mavik Restod OÜ | 30.01.2017 (9) | Otsene osalus | 1.1M € | 993.5k €2025 | - | 04.11.2026 | - |
| ShineNails OÜ | 01.04.2020 (6) | Otsene osalus | - | 18.4k €2025 | - | 01.04.2020 | - |
1 mitteaktiivset kirjet peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Ärivõrgustik
1 mitteaktiivset seost peidetud, ajaloo kuvamiseks on vajalik tellida laiendatud ligipääs infoportaalile!3€/kuusAlusta kohe
Andmed pärinevad avalikest registritest.